Jedine pravidelná údržba bicykla Vám zabezpečí vysokú presnosť radenia rýchlostí, spoľahlivý brzdný účinok a jeho celkovú plnú funkčnosť. Pri aktívnom používaní bicykla, je návšteva servisu optimálna jedenkrát za rok. Takýto pravidelný ročný servisný interval, Vám zabezpečí spokojnosť s Vašim bicyklom na dlhé roky. Cena "Štandardnej prehliadky", počas ktorej mechanik vykoná komplexnú kontrolu bicykla, nastavenie radania a bŕzd, podoťahovanie všetkých skrutkových spojov na predpísaný uťahovcí moment, prepranie a premazanie reťaze, vycentrovanie a dohustenie kolies, sa pohybuje vo výške 36€*. Ako oficiálny SHIMANO POINT disponujeme veľkým množstvom náhradných dielov na našom sklade, lebo považujeme za dôležité, používať na bicykle originálne a plne kompatibilné náhradné diely. Zvýšený dopyt na servis bicyklov a obmedzené skladovacie možnosti nás donútili zaviesť systém plánovania opráv. Z toho dôvodu 

"JE POTREBNÉ SI VOPRED DOHODNÚŤ TERMÍN"

a čakanie na Váš opravený bicykel sa skráti na 24 hodín! Termín si môžete dohodnúť osobne u nás v prevádzke, telefonicky na tel. č. 0911 989 101, alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Bicykel je ku nám možné priniesť v deň servisu medzi 9:00 až 10:00, alebo jeden pracovný deň vopred.

 

 

 

* pokiaľ mechanik počas prehliadky zistí akékoľvek okolnosti, ktoré by mali za následok vyššiu koncovú cenu ako bola pôvodne dohodnutá, je povinný Vás predtým telefonicky kontaktovať.